زبان خود را انتخاب کنید

خدمات ما

سرویس فیدری

شرکت حمل و نقل و نمایندگی کشتیرانیPAS سرویس فیدری خود را در مسیر بندرعباس به جبل علی (و برعکس) راه اندازی کرده است. کشتی مریان 7 با دو سرویس هفتگی در بندرعباس و بندر جبل و قابلیت حمل 100 Teu در حال حاضر به عنوان یکی ار سرویسهای منظم فیدری می باشد. قابل ذکر است برنامه هفتگی حرکت کشتی به صورت منظم برای مشتریان ارسال می گردد. همچنین این شرکت به دنبال گسترش خدمات فیدری خود برای سایر بنادر در آینده نزدیک می باشد. 

OCEAN FREIGHT

شرکت حمل و نقل و نمایندگی کشتیرانیPAS به عنوان نمایندگی NVOCC است که خدمات حمل و نقل واردات / صادرات را ارائه می دهد. برای ارائه بهترین خدمات، ما با شرکت های کشتیرانی متعددی که خدمات قابل اعتماد و رقابتی حمل و نقل اقیانوسی دارند، اتحادهای قوی ایجاد کرده ایم. ما طیف کاملی از خدمات و برنامه های مدیریت حمل و نقل را برای رفع نیازهای شما ارائه می دهیم. NVOCC در سراسر جهان - FCL & LCL محموله های فله، یخچالی،کالاهای خطرناک، نگله های سنگین، ترخیص کالا از گمرک و خدمات اجاره کشتی.   

Image
Image

REEFER CARGO

 این شرکت سرویس حمل و تحویل به موقع کالاهای فاسد شدنی به مقصدهای سراسر جهان ارائه می دهد. به منظور برآورده کردن نیازهای متنوع مشتری، ما از کانتینرهای یخچالی سالم استفاده می کنیم که شرایط ایده آل را برای محصولات شما حفظ می کند. ما بهترین کیفیت خدمات را به مشتریان خود تضمین می کنیم  

PROJECT CARGO

ما بهترین کیفیت خدمات را به مشتریان خود تضمین می کنیم.ما چندین محموله پروژه از جمله جرثقیل های عظیم، موتور دریایی، تجهیزات نیرو و غیره را حمل کرده ایم. با شناخت و درک سیستم حمل و نقل جهانی، ما راه حل های لجستیکی منحصر به فردی را برای هر نوع محموله ای ایجاد می کنیم. این شرکت توانایی حمل هرگونه تجهیزات ویژه مورد نیاز را فراهم و مسیر و نقاط انتقال را از ابتدا تا انتها را بررسی کرده، ما پاسخگوی هرگونه نیاز شما خواهیم بود. 

Image
Image

DANGEROUS CARGO

سال‌هاست که ما حمل و نقل محموله خطرناک را انجام می‌دهیم.با دانش بروز شده این امکان وجود دارد که هر محموله خطرناکی را بتوان در سراسر جهان حمل کرد. ما مسئول ایمنی محموله شما تا مقصد هستیم.  

SUPPLY CHAIN CONSULTANCY

با مشتریان در طیف وسیعی از صنایع مانند: لاستیک ، فیبر و کاغذ ، پوشاک ، ماشین آلات ، تجهیزات ساخت و ساز، اقلام فاسد شدنی ما توانستیم با استفاده از تکنیک های استراتژیک برای رسیدن به هدف نهایی با مشتریان خود مشورت کنیم. استراتژی های زنجیره تامین نوآورانه ای که ما اجرا می کنیم، رشد سودآوری را در بازارهای جدید و موجود امکان پذیر می کند.    

Image
Image

CROSS STUFFING

این شرکت دارای دفتر شخصی در امارات متحده عربی بوده و قابلیت انجام عملیات کراس استافینگ در بنادر امارات و حمل به مقصد نهایی می باشد. همچنین دارای انبار خصوصی برای انجام کلیه فرآیندهای تخلیه و بارگیری مجدد شما از طریق کانتینرهای جدید به بنادر مورد نظر . ما می توانیم طبق رویه های عملیاتی استاندارد توافق شده با مشتری کلیه مراحل ورد نیاز را طراحی و انجام دهیم. استفاده از یک تیم با تجربه و آموزش دیده منجر به بهبود قابل توجهی در فرایند وکارایی و قابلیت اطمینان می شود.

WAREHOUSING

ما راه حل های لجستیکی را برای تمام یا بخشی از زنجیره تدارکات مشتری، از جمله جمع آوری کالا و ذخیره سازی یا تحویل به مقصد نهایی، ارائه می دهیم. ما عملیات انبارداری و توزیع اختصاصی و مشترک را برای هر بخش صنعتی ارائه می دهیم. تسهیلات انبارداری گمرکی نیز برای کسانی که شرایط خاص دارند موجود است. استفاده از تسهیلات مشترک کاربردی ما برای بهینه سازی هزینه ها طراحی شده است و به کاهش هزینه های اولیه کمک می کند.با طیف گسترده ای از خدمات ارائه شده توسط ما اطمینان حاصل می کنیم که تمام نیازهای مشتریانمان با بهترین قیمت ممکن برآورده می شود.ویژگی های کلیدی تاسیسات انبار ما عبارتند از: 

1- ورودی، ذخیره سازی و خروجی کالاهای متفرقه

2- انتخاب سفارش

3- ذخیره سازی ایمن، تسهیلات انبارداری گمرکی

4- مدیریت موجودی و گزارش آنلاین 

Image
Image

CUSTOMS

 با مشاوره کامل انجام کلیه مراحل ثبت سفارش را انجام می دهیم، انبار عمومی، پروژه ثبت واردات، تطبیق و نهایی‌سازی و بازپرداخت کالای گمرکی انجام عملیات ترخیص کالا شامل تهیه و ارائه مدارک مورد نیاز برای تسهیل صادرات یا واردات به کشور، به عنوان نماینده مشتری در کلیه مراحل گمرکی، ارزیابی، پرداخت عوارض و تحویل محموله از گمرک است پس از ترخیص  

RAIL SERVICES

انجام سرویس حمل و نقل ریلی به شرح زیر: ترانزیت داخلی با ریل از بندرعباس به شهرهای داخل کشور از جمله تهران و اصفهان و همچنین ترازیت خارجی ریلی به کشورهای آسیای میانه . دارای واگن شخصی با نرخ های ویژه و بهترین زمان حمل در مقایسه با نرخ کامیون و مدت زمان حمل رقابتی . دارای نمایندگی و شعبه در کشورهای آسیای میانه و مبادی ورودی و خروجی.     
Image
Image

AIR FREIGHT

طیف گسترده ای از خدمات واردات و صادرات هوایی ما قادریم محموله شما را بدون در نظر گرفتن نوع محموله یا فرودگاه مبداء و مقصد با بهترین خدمات موجود حمل نماییم. علاوه بر خدمات سریع و قابل اعتماد، ما در تلاش هستیم تا راه حلی متناسب با نیاز مشتری و مشخصات بار ارائه دهیم. ترخیص کالا از گمرک ، حمل و نقل چند وجهی دریایی و هوایی ، کالای خطرناک و محمولات نمایشگاهی